Další úžasňáci

Další nové bytosti jsou na našem světě 🙂

Pokaždé, když mě osloví nějaká žena, zda by mohla využít mé služby (masáže a doteky, přítomnost, ale i uvolnění bolavých zad, nohou…) po dobu svého těhotenství, jsem potěšena takovou důvěrou. A velmi se spojuji s pokorou, neb vnímám, že mohu být svědkem zázraku.

Ten zázrak, co roste maminkám v bříšku, o sobě dává vědět docela brzy, reaguje na mé doteky a já se musím sladit nejen s maminkou, ale i tím v bříšku schovaným životem.

Péče o maminku, pomoci jí k relaxaci, uvolnění napětí, poovídání o čemkoli, co je pro ni důležité… to vše je součástí balíčku péče o ni.

S lednovo- únorovým termínem porodu jsem měla 3 maminky. Dvě dítka už jsou na světě, dva dny po sobě. A mě to neskonale těší.
Celý ten čas podpory.

Vnímám to jako jedinečné období ženy, vnímám to jako zázrak, který můžeme prožít, jako dar, který nebyl dán každé(každému). A současně jsem často svědkem spoustě vnitřních konfrontací, uvědomění, sebesetkání, které mnoho z žen v tomto období prožívá.

Mým cílem není nahradit odbornou péči, ale poskytnout prostor, pohlazení, vlídné slovo, moudrost svých vlastních zkušeností, dopřát ženě naslouchání jejích slov, emocí, strachů, obav, radostí, ale i pocitů zmatenosti, když život (a tělo) je najednou nějak jinak.
Prostě… je to jiný stav.

A tak přeji „mým“ maminkám i jejich malinkatým úžasňákům příjemné sžívání se. Příjemné plynutí těch několika let, než budou moci „vyletět z hnízda“.

A vysílám do vesmíru.. Jsem otevřena novým příběhům 🙂