Intuitivní masáž

Intuitivní masáž je kombinace různých masážních technik a postupů intuitivně citem vybraných podle toho, co vyžaduje fyzický i psychický stav člověka, který vyhledal pomoc. Jinak přistupuji k blokádám a bolestem způsobenými fyzickou námahou a jinak při stavech způsobených stresem či psychickou nerovnováhou.

Při této masáži dopředu nikdy přesně nevím, jak bude probíhat. Předem lze dohodnout pouze čas a problém, kterého se bude masáž týkat. Vše ostatní vyplyne přirozeně z konkrétní situace.

Atmosféra této masáže je velmi uvolněná, až meditační, protože nejsme svázáni pouze jednou, předem dohodnutou technikou, ale intuitivně nechávám své znalosti a zkušenosti plynout kombinací několika různých metod.

Pro vás, jako pro klienta, to má nesmírnou výhodu. Při těchto masážích totiž dostáváte to nejlepší, v této chvíli nejvhodnější a nejpotřebnější, z celé škály terapeutických technik.

Je to masáž speciálně ušitá na míru právě vám. Příště, byť se stejným problémem, bude tato masáž možná jiná, ale opět sestavená jen a jen pro vaši individualitu.