REFERENCE

Praxe
Kurzy
Konstelace

kytička

Ahoj Zdenko, ach. Jsem teď poněkud jiný člověk. Nevím, jak ti poděkovat za ten dar, co jsem od Tebe včera dostal. Moc rád bych tu transformaci dokončil. Vyhradím si dostatek času na terapii, tak jak bude žádoucí.

Jirka

kytička

„Tak jsem si konečně prohlédl Vaše stránky…, v referencích je hodně zmiňován pocit bezpečí. Přemýšlel jsem, kde se bere. Je to prostorem? To ne, až tak vyjímečný není. Je to věcmi? To také ne, není tu nic, co kdybych si přenesl, vytvořilo by to pocit bezpečí.

To bude Vámi .. “

M.

kytička

Díky Zdeničce se mi otevřel úplně jiný svět a teď mi to do sebe víc zapadá, tak nějak celistvěji♡. Jezdím k ní na úžasné masáže, které nejsou nikdy stejné, a i když k ní chodím hlavně kvůli kyčli (po úraze), dostane se až k chodidlům a hlavě😊. Na našich společných „sezeních“ před masáží naťukáváme a necháváme rozplynout moje nahromaděná traumata z života, které jsem myslela, že už mám vyřešené (ano, hlava měla, ale tělo ještě ne). Krásně si u ní vždy odpočinu a zrelaxuji, i když někdy odcházím dost „rozmasírovaná“, ale vím, že mi to moc pomáhá. Děkuji za účast na jejích Rodinných konstelacích a prozatím 2 kurzech o životní energii ženy. Její přístup je velmi velmi lidský a profesionální. Jsem moc ráda, že jsem ji poznala🥰.

Jitka V.

kytička

Díky za magii místa, času a slov. Díky za pocit, kdy terapie se změní v kouzlo a dostaví se uvolnění jak po první dávce šumivého vína. Nastane bezčasí, stav beztíže a putování jinými světy.

Aleš

kytička

Jsem moc ráda, že jsem Tě potkala a na vlastní duši i tělo vyzkoušela jaké poslání tady máš. Prošla jsem různé terapie a vždycky jsem měla pocit, že se něco stalo…něco jsem pochopila…něco zaklaplo, ale u Tebe si „to“ co mi pomůžeš najít, dovolím prožít…pochopit…změnit. Děkuji, děkuji, děkuji💜

Marie

kytička

Vnímám to tu jako bezpečný prostor, kde se mohu otevřít. Pocit bezpečí jak u mámy v náručí. Mám pocit jako v chrámu – živé světlo, jemná a tichá hudba, nepravidelný prostor, jeho jednoduchost. Vnímám tu bezpečí, kde mohu cítit sebe a kde lze putovat svými světy a zažívat provázející emoce. Zde nevnímám čas. Tento prostor je jako…. vydechnutí.

Aleš

kytička

Voňavé místo, kde je vám teplo po těle i po duši, s péčí zabaleným až po uši v hebké dece se vám dostává všeho a nemusíte si o to ani říkat 🙂 Už téměř pět let odcházím od Zdenky s pocitem naplněných pohárků, v časech dobrých i zlých.

Jitka H.

kytička

Za Zdeňkou jsem přišla s pro mě zcela jasným záměrem na co namíchat Bachovy esence. Byla jsem si celkem jistá, co je můj problém, výzva a na co by vlastně ty kapičky měly být. To jsem také hned komunikovala. Zdeňka se však nenechala opít rohlíkem a začala mi klást otázky, které vedly víc a víc do hloubky mé situace. Konzultace byla pro mě silným zážitkem, neboť jsme přišly na mnohem hlubší kořen mého problému, který jsem si v hloubi duše zřejmě nebyla schopná přiznat a neviděla jsem ho. Díky Zdeňce jsem tedy objevila kámen úrazu a původce spousty dalších navazujících věcí, které se mi děly a potřebovaly uzdravit. Následně Zdeňkou namíchané kapičky mi v dalším období velmi pomohly. Díky Zdeňčinu citlivému přístupu a pečlivému naslouchání jsem si byla schopná uvědomit svůj problém a hlavně jeho dosah, který do té doby zůstával skryt. Pokud budu někdy potřebovat opět pomoci a podpořit touto cestou, bez váhání se na ni opět obrátím. Zdeňku vřele doporučuji! Zdeňko, moc děkuji!:-)

Lenka H.

kytička

 

Se Zdeňkou jsem se před pár lety začínala učit shiatsu. Vidím, jak moc se od té doby posunula. Pokud k ní půjdete na ošetření, nečekejte jen masáž, ale opravdovou terapii. Zdeňka má kromě samotného shiatsu spoustu dalších nástrojů, které využívá. Včetně úžasného naladění, vhledů a intuice. Dokáže ulevit nejen bolavému tělu , ale i bolavé duši. Pomůže Vám nasměrovat pozornost tam, kam je potřeba, i do míst, která třeba nechcete vidět.

Dřív se ženy pro tyto schopnosti upalovaly a říkalo se jim čarodějnice. Dnes už je naštěstí lepší doba a mají dokonce i své webové stránky : ). Pokud hledáte moderní čarodějnici, běžte ke Zdeňce Pávkové. Dostanete velmi příjemné ošetření, ale možná dostanete i mnohem víc. Sama k ní chodím, takže vím, o čem mluvím.

Lucie

kytička

Je to pár let, kdy jsem si uvědomila, že pokud půjdu dál svým životem tak jako doposud, daleko již nedojdu. Začala má nová cesta ze zaměření na venkovní svět a lidi kolem mě zpátky ke mně samotné – zpět do mého nitra. Cesta k vysvobození, cesta transformace.

Čím více jsem si vědoma sama sebe a čím více jsem v kontaktu se svojí duší, tím citlivěji a uváženěji si vybírám lidi, kteří mě v této cestě doprovází a kteří mi tuto cestu pomáhají objevovat. Děkuji Bohu že mi seslal anděly v podobě lidských bytostí, kteří mě doprovází a neúnavně podporují a Zdenička je jedním z nich.

Její péče, trpělivost, vnímavost, empatie, jemnost a láskyplnost spolu s uměním navodit ve mně pocit mé vlastní důležitosti, zájem o mně, vytvořily ve mně pocit bezpečí a důvěry, kterou k ní cítím – přesně to je ten koktejl, který jí dává v mém světě titul andělská bytost. Její péče v podobě shiatsu a k tomu mnohem více, její osobitý přístup mi dovolil jí otevřít mé bolavé srdce a prakticky během pár okamžiků z nás vytvořil úžasný pár dávajících a přijímajících bytostí, které se vzájemně obohacují.

Ke Zdeničce na terapii nikdy nepřicházím s žádným očekáváním a přesto, nebo snad právě proto, vždy odcházím s něčím, co daleko předčí vše, co by má mysl dokázala stvořit.

Myslím, že když se dokážete odevzdat do její péče, pak zažijete něco, co jste nikdy nečekali, vaše tělo se začne léčit a otevírat přesně tam, kde potřebuje a přesně tomu, co vás podpoří na vaší cestě zpět k sobě, zpět domů, zpět ke zdraví. Na této cestě potřebujete citlivé průvodce a pomocníky a Zdenička je bezesporu jedním z nich.

Jana Š.

kytička

Ještě jednou děkuji moc včera po cestě jsem se stavila v Šebrove v zahradnictví… a koupila si 2 krásné růže do zahrady. a udělala si radost…máte pravdu .. dcera i vy. Žijem jen teď a tady..

Teď jsem nechala práce.. sedla si ven.. uvařila to kafe… koukám na vše kolem.. a říkám si jak je svět úžasný.. a že vážně teď šťastná jsem a mám vše co k tomu potřebuju…

A tak to vlastně byla úžasná terapie a masáž.. co jsem moc potřebovala.

Každý měsíc se s Váma posouvám dál a dál.. a už se nemůžu dočkat za měsíc.

Úžasný pocit.. děkuji moc a krásný vikend⚘⚘⚘

Martina

kytička

„Dobré ráno,Zdeni, děkuji za tvoji včerejší laskavost,trpělivost….terapii. Už v podvečer jsem cítila ,,jen tak,, radost a v hlubším prostoupení do sama sebe jsem vnímala upozadění sama sebe (což jsem si myslela,že mám zpracované ) A on tento zvláštní propad obětování sama sebe pro blaho všeho a všech….spasitelský syndrom …… Ještě jednou veliké děkuji za tvoji péči o mě.

Jana

kytička

Moje zkušenost s prací Zdenky. Dárek pro duši a tělo. Úvodní rozhovor ujasnil témata, kterým se pak v ošetření věnovala. Celkově to plynulo ve velmi příjemném rytmu. Tedy jemně, pozvolna. Tělo se pod teplými pomalými doteky stále více s důvěrou otevíralo a vytvářelo prostor pro léčení. Na místech, která „již uzrála“ pak Zdenka zvýšila intenzitu tlaku. To, v kombinaci s pocitem bezpečí, který jsem cítil celou dobu , umožnilo rozuzlíkování napětí, které bylo provázeno obrazy a pocity, při kterých zřejmě vniklo.

Obdivuji její výdrž a trpělivost. Nic neuspěchala. Po ošetření se cítím o 10 let mladší a s novou chutí do života.

Martin (40 let, Praha)

kytička

Masáž, teplý olej, jemné doteky, zvuk moře, pomalý ponor do vlastních hlubin…

„Když jsem tu ležela, zcela uvolněná, přišla ke mně myšlenka… kdybych měla umřít, tak teď by to bylo hezké. Jsem tak blízko ke stavu blaženosti, jen se rozpustit v dimenzi jiného bytí “

Markéta

kytička

Velmi Ti za včerejšek děkuji. Neměla jsem vůbec hlad celý den. Tak jsem byla dosycená. A pořád jsem v rauši, jsem šťastná.

Petra

kytička

….Velice děkuju – citim se teď moc dobře. Po cestě domů jsem po dlouhé době zase jako dřív vnímala, že svět je krásnej a dojalo mě sklánějící slunce prostupující mezi stromy…

Mám v sobě šťavnatý klid… plnoprázdno.

Děkuju a těším se na příště

V.

kytička

Dnešní masáž byl zážitek mezi nebem a zemí.

Chvílemi byla velmi fyzická, někdy jsem cítila „motýlky “ v těle ( energii)

Vy přesně víte, kam sáhnout.

A propustit dávné emoce z vnitřního vězení těla, které se uvolní bez bolesti.

Ten pláč byl dojemný a úlevný zároveň ( jako když se narodí dítě- štěstí i úleva, že to máte za sebou)

Dýchám. Letím jako pták.

Jan

kytička

Každé 3-4 týdny chodím na masáž. Už ani nevím, jak dlouho tuto tradici držím, ale myslím, že tak poslední 2 roky určitě.

Do života mi přišla dokonalá masérka, která je úžasně naladěná a prostě nám to spolu skvěle funguje.

Já mám prostor jen sama pro sebe, bez dětí, bez povinností… je to čas, kdy můžu jen ležet a nechat se opečovat přesně tak, jak v tu chvíli mé tělo potřebuje. Díky důvěře ve Zdeničku se dokážu opravdu do hloubky zrelaxovat. Často mám u ní úplný blackout.

Chodím na 90 minutovou masáž a i to je mi málo. Ležela bych tam hodiny!

Ale i za těch 90 minut se dokazu dobít a zregenerovat a dělá to takové kouzlo.

Když totiž DÁM nejdřív sama sobě, mám energii v plusu a můžu pak s radostí a chutí pečovat i o své nejmilejší.

Katka

kytička

… řekla bych, že se mi včera podařilo něco z těch nánosů rozpustit. Výsledkem byla velká úleva a radost. Povzneseni a radost jsem cítila, už když jsem odcházela dvorem cestou od Vás. Nicméně to bude chtít asi ještě doladit. Dám tomu nějaký čas a budu se těšit. Opatrujte se

P.

Jsem velmi překvapená, jak jednoduché „cvičení“ dokáže hluboce pracovat s tělem, Duší a emocemi. Věřím, že některé techniky zařadím do běžného života

J. …. kurz Dotknu se sebe…

kytička

Díky kurzům ze Zdenkou jsem pochopila, jak je důležité spojení sama se sebou. Pochopila jsem, jak je krásné pracovat se sebou v jemnosti. Všechno je v pořádku. Děkuji.

P…. kurz Dotknu se sebe…

kytička

„Ahoj Zdeni, tak nevím, co jsi nám to namíchala za koktejl, každopádně na něm pořád frčím.. boží vlna. Zase jsem mezi 3-5 hodinou dnes nemohla spát, a když jsem pak nakonec zabrala, tak jsem si připadala ne jak v kině, ale jako bych osobně hrála ve filmu. Bylo to mnohem intenzivnější. 3 sny (….. ) za jedno ráno. … Cítím se jinak, tak nějak lehčeji, radostněji 😊 “

Jitka – kurz Pánevní dno v souvislostech

kytička

„Děkuji za kurz, do kterého jsem vystupovala bez očekávání…..
Přinesl mi nalezení nepoznaných oblastí v mém těle, spoustu aha momentů, synchronicity i obyčejných postřehů, která přinesla daná témata.
Děkuji ženám tohoto kruhu, ale především Zdence, která nám vše předávala v lásce, laskavosti, něžnosti…… Veliké děkuji “

Jana…… Kurz dotku se sebe, uvidím tebe
kytička

„Zdeni, ráda bych ti ještě jednou poděkovala za dnešní práci 🙏💎 Bylo to velmi silné 🍃🍃🍃 Víš v posledních týdnech jsem často ,,načítala,, zvláštní těžkost/temnotu, tu hru matrixu i neudržitelnost v přepisech drahé Gaie…. těžko dát do slov ….. každopádně jsou úžasná tato sdělení, velmi si vážím tohoto uvědomění, kterého jsem součástí….. Tak jako dnešního setkání rodové linie, kdy jsem tam i já sama sobě byla předkem, zakončené krásným průstupem energie  Kosmické matky……🙏🙏🙏
Děkuji, děkuji,děkuji stále ve mě dosedá dnešní prožitek a cítím veliký, veliký vděk,pokoru, lásku 💝💎🍃🙏 Posílám obejmutí a 😘 “

s láskou Jana – kurz Dotknu se sebe, uvidím tebe – den kurzu, kdy bylo téma práce s uzeměním, kořeny.

kytička

„Srdečně zdravím
O semináři,kterého jsem byla účastna jsem měla jen okrajové informace. Přiznám se, že jsem svým způsobem na seminář šla bez nějakého koliv očekávání, protože jsem vnitřně vnímala, že mě tam bude sděleno to,co pro mne bude důležité. A tomu tak i bylo, mám pocit, že jsem informace srozumitelně pochopila a zapojila do mého těla i propojila s tím, co se teď momentálně v mém těle děje. Samozřejmě až čas ukáže výsledky. Mimo jiné, tím, že se jednalo o menší skupinu žen, bylo příjemné vnímat tu propojenost našeho kruhu a prožít si ženství, které je často potlačeno. Mnohokrát děkuji za krásný čas plný prožitků. “

S láskou Jana Z. – kurz Pánevní dno v souvislostech

kytička

„kurz cvičení pánevního dna byl pro mne více než přínosný. Ukázal mi, že ženské tělo může být mnohem zajímavější než se na první pohled zdá. Ukázal mi, že je možné sama sebe vnímat jinak. Dívat se na sebe zevnitř, dovnitř a pak i pohled zvenku vypadá jinak.
Velmi jsem ocenila organizační a časový plán. Z mého pohledu je mnohem efektivnější mít pravidelné schůzky jednou týdně. Člověk může postupně načerpat potřebné informace a pomalu si osvojit techniku a zafixovat ji v hlavě.
Moc příjemné byly „meditační“ relaxační části.
Způsob a forma jak byly cviky vysvětleny hodnotím velmi dobře. Zejména bych ale chtěla ocenit přístup lektorky, kdy dokázala ke každé z nás přistupovat individuálně a snažila se pomoci (ve všech rovinách) každé klientce.
Musím ale přiznat, že je to běh na delší trať. Myslím tím i stránku psychickou i fyzickou.

Děkuji a přeji krásné dny.“

Ilona – kurz Pánevní dno metodou 3×3

kytička

„Účast na kurzu Panevního dna Zdenky určitě stojí za to. Mohu jej doporučit ženám jakéhokoliv věku. Zdenka je velmi empatická průvodkyně/terapeutka. Krásnými meditacemi a svým individuálním přístupem pomohla každé účastnici se tzv. naladit na své tělo a začít je více vnímat. Kurz mi přinesl užitečné informace, vyzkoušela jsem si nové techniky a naučila principy cvičení, které dodnes používám. Z kurzu jsem odcházela s pocity pohody na těle i na duši. 🙂  Vřele doporučuji.“

Jana F. – kurz Poznej své pánevní dno – 3 měsíční cyklus

kytička

„Zdenčin kurz se mně moc líbil, hlavně její klidný a relaxační hlas. Na začátku jsem chodila často na „malou“, po skončení kurzu navštěvuji toaletu méně.
Při chůzi se mně více uvolnila pánev, cítím se klidnější, lépe spím.“
Katka – kurz Poznej své pánevní dno – 3 měsíční cyklus

Děkuji všem. Všechny role a témata se mne dotýkala. Myslela jsem si, že jen lejce odmetu a dočistím zbytky nefunkčního vztahu, ale nakonec to byl silný a plačtivý proces. Děkuji, Zdeni, za citlivé a vědomé vedení procesu.
Hanka
kytička
Zdeni, byly to velmi silné konstelace. ta láska mě dost zasáhla, díky moc. Těším se na příště.
Jirka
kytička
„Konstelační sezení v centru Luciana 29.3. bylo mou druhou zkušeností s konstelacemi. Opět na mě udělalo veliký dojem – nejen vlastní konstelace jako takové, ale i prostředí a to, jak bylo sezení vedeno, jak příjemná a uvolněná atmosféra již na začátku byla vytvořena. Zejména druhé zadání proběhlo velmi silně a úspěšně do konce, kdy došlo k jasnému odkrytí příčiny a silnému uvědomění zadavatele. Doporučuji všem konstelace vyzkoušet .
Ondra

kytička

Nevěřila jsem tomu, že i když se člověk necítí „napojený“, že ho samotná konstelace může vést.

M.

kytičkaI když nejdu na konstelace s konkrétním dotazem/ zakázkou, vždy se mi otevře nový náhled na situaci a mám pocit, že ten příběh je i pro mě.

Jako doprovodný jev jsem potom uvolněná a mám pocit lehkosti.

Děkuji. Maru

kytička