REFERENCE

Jsem moc ráda, že jsem Tě potkala a na vlastní duši i tělo vyzkoušela jaké poslání tady máš. Prošla jsem různé terapie a vždycky jsem měla pocit, že se něco stalo…něco jsem pochopila…něco zaklaplo, ale u Tebe si „to“ co mi pomůžeš najít, dovolím prožít…pochopit…změnit. Děkuji, děkuji, děkuji💜

Marie

                                                                  kytička

Vnímám to tu jako bezpečný prostor, kde se mohu otevřít. Pocit bezpečí jak u mámy v náručí. Mám pocit jako v chrámu – živé světlo, jemná a tichá hudba, nepravidelný prostor, jeho jednoduchost. Vnímám tu bezpečí, kde mohu cítit sebe a kde lze putovat svými světy a zažívat provázející emoce. Zde nevnímám čas. Tento prostor je jako…. vydechnutí.

Aleš

kytička

 

Voňavé místo, kde je vám teplo po těle i po duši, s péčí zabaleným až po uši v hebké dece se vám dostává všeho a nemusíte si o to ani říkat 🙂 Už téměř pět let odcházím od Zdenky s pocitem naplněných pohárků, v časech dobrých i zlých.

Jitka H.

 

kytička

 

Se Zdeňkou jsem se před pár lety začínala učit shiatsu. Vidím, jak moc se od té doby posunula. Pokud k ní půjdete na ošetření, nečekejte jen masáž, ale opravdovou terapii. Zdeňka má kromě samotného shiatsu spoustu dalších nástrojů, které využívá. Včetně úžasného naladění, vhledů a intuice. Dokáže ulevit nejen bolavému tělu , ale i bolavé duši. Pomůže Vám nasměrovat pozornost tam, kam je potřeba, i do míst, která třeba nechcete vidět.

Dřív se ženy pro tyto schopnosti upalovaly a říkalo se jim čarodějnice. Dnes už je naštěstí lepší doba a mají dokonce i své webové stránky : ). Pokud hledáte moderní čarodějnici, běžte ke Zdeňce Pávkové. Dostanete velmi příjemné ošetření, ale možná dostanete i mnohem víc. Sama k ní chodím, takže vím, o čem mluvím.

Lucie

kytička

Je to pár let, kdy jsem si uvědomila, že pokud půjdu dál svým životem tak jako doposud, daleko již nedojdu. Začala má nová cesta ze zaměření na venkovní svět a lidi kolem mě zpátky ke mně samotné – zpět do mého nitra. Cesta k vysvobození, cesta transformace.

Čím více jsem si vědoma sama sebe a čím více jsem v kontaktu se svojí duší, tím citlivěji a uváženěji si vybírám lidi, kteří mě v této cestě doprovází a kteří mi tuto cestu pomáhají objevovat. Děkuji Bohu že mi seslal anděly v podobě lidských bytostí, kteří mě doprovází a neúnavně podporují a Zdenička je jedním z nich.

Její péče, trpělivost, vnímavost, empatie, jemnost a láskyplnost spolu s uměním navodit ve mně pocit mé vlastní důležitosti, zájem o mně, vytvořily ve mně pocit bezpečí a důvěry, kterou k ní cítím – přesně to je ten koktejl, který jí dává v mém světě titul andělská bytost. Její péče v podobě shiatsu a k tomu mnohem více, její osobitý přístup mi dovolil jí otevřít mé bolavé srdce a prakticky během pár okamžiků z nás vytvořil úžasný pár dávajících a přijímajících bytostí, které se vzájemně obohacují.

Ke Zdeničce na terapii nikdy nepřicházím s žádným očekáváním a přesto, nebo snad právě proto, vždy odcházím s něčím, co daleko předčí vše, co by má mysl dokázala stvořit.

Myslím, že když se dokážete odevzdat do její péče, pak zažijete něco, co jste nikdy nečekali, vaše tělo se začne léčit a otevírat přesně tam, kde potřebuje a přesně tomu, co vás podpoří na vaší cestě zpět k sobě, zpět domů, zpět ke zdraví. Na této cestě potřebujete citlivé průvodce a pomocníky a Zdenička je bezesporu jedním z nich.

Jana Š.

kytička

Ještě jednou děkuji moc včera po cestě jsem se stavila v Šebrove v zahradnictví… a koupila si 2 krásné růže do zahrady. a udělala si radost…máte pravdu .. dcera i vy. Žijem jen teď a tady..

Teď jsem nechala práce.. sedla si ven.. uvařila to kafe… koukám na vše kolem.. a říkám si jak je svět úžasný.. a že vážně teď šťastná jsem a mám vše co k tomu potřebuju…

A tak to vlastně byla úžasná terapie a masáž.. co jsem moc potřebovala.

Každý měsíc se s Váma posouvám dál a dál.. a už se nemůžu dočkat za měsíc.

Úžasný pocit.. děkuji moc a krásný vikend⚘⚘⚘

Martina

kytička

„Dobré ráno,Zdeni, děkuji za tvoji včerejší laskavost,trpělivost….terapii. Už v podvečer jsem cítila ,,jen tak,, radost a v hlubším prostoupení do sama sebe jsem vnímala upozadění sama sebe (což jsem si myslela,že mám zpracované ) A on tento zvláštní propad obětování sama sebe pro blaho všeho a všech….spasitelský syndrom …… Ještě jednou veliké děkuji za tvoji péči o mě.

Jana

kytička

Moje zkušenost s prací Zdenky. Dárek pro duši a tělo. Úvodní rozhovor ujasnil témata, kterým se pak v ošetření věnovala. Celkově to plynulo ve velmi příjemném rytmu. Tedy jemně, pozvolna. Tělo se pod teplými pomalými doteky stále více s důvěrou otevíralo a vytvářelo prostor pro léčení. Na místech, která „již uzrála“ pak Zdenka zvýšila intenzitu tlaku. To, v kombinaci s pocitem bezpečí, který jsem cítil celou dobu , umožnilo rozuzlíkování napětí, které bylo provázeno obrazy a pocity, při kterých zřejmě vniklo.

Obdivuji její výdrž a trpělivost. Nic neuspěchala. Po ošetření se cítím o 10 let mladší a s novou chutí do života.

Martin (40 let, Praha)

kytička

Masáž, teplý olej, jemné doteky, zvuk moře, pomalý ponor do vlastních hlubin…

„Když jsem tu ležela, zcela uvolněná, přišla ke mně myšlenka… kdybych měla umřít, tak teď by to bylo hezké. Jsem tak blízko ke stavu blaženosti, jen se rozpustit v dimenzi jiného bytí „

Markéta

kytička

Velmi Ti za včerejšek děkuji. Neměla jsem vůbec hlad celý den. Tak jsem byla dosycená. A pořád jsem v rauši, jsem šťastná.

Petra

kytička

….Velice děkuju – citim se teď moc dobře. Po cestě domů jsem po dlouhé době zase jako dřív vnímala, že svět je krásnej a dojalo mě sklánějící slunce prostupující mezi stromy…

Mám v sobě šťavnatý klid… plnoprázdno.

Děkuju a těším se na příště

V.

kytička

Dnešní masáž byl zážitek mezi nebem a zemí.

Chvílemi byla velmi fyzická, někdy jsem cítila „motýlky “ v těle ( energii)

Vy přesně víte, kam sáhnout.

A propustit dávné emoce z vnitřního vězení těla, které se uvolní bez bolesti.

Ten pláč byl dojemný a úlevný zároveň ( jako když se narodí dítě- štěstí i úleva, že to máte za sebou)

Dýchám. Letím jako pták.

Jan

kytička

Každé 3-4 týdny chodím na masáž. Už ani nevím, jak dlouho tuto tradici držím, ale myslím, že tak poslední 2 roky určitě.

Do života mi přišla dokonalá masérka, která je úžasně naladěná a prostě nám to spolu skvěle funguje.

Já mám prostor jen sama pro sebe, bez dětí, bez povinností… je to čas, kdy můžu jen ležet a nechat se opečovat přesně tak, jak v tu chvíli mé tělo potřebuje. Díky důvěře ve Zdeničku se dokážu opravdu do hloubky zrelaxovat. Často mám u ní úplný blackout.

Chodím na 90 minutovou masáž a i to je mi málo. Ležela bych tam hodiny!

Ale i za těch 90 minut se dokazu dobít a zregenerovat a dělá to takové kouzlo.

Když totiž DÁM nejdřív sama sobě, mám energii v plusu a můžu pak s radostí a chutí pečovat i o své nejmilejší.

Katka

kytička

… řekla bych, že se mi včera podařilo něco z těch nánosů rozpustit. Výsledkem byla velká úleva a radost. Povzneseni a radost jsem cítila, už když jsem odcházela dvorem cestou od Vás. Nicméně to bude chtít asi ještě doladit. Dám tomu nějaký čas a budu se těšit. Opatrujte se

P.