REFERENCE

Voňavé místo, kde je vám teplo po těle i po duši, s péčí zabaleným až po uši v hebké dece se vám dostává všeho a nemusíte si o to ani říkat 🙂 Už téměř pět let odcházím od Zdenky s pocitem naplněných pohárků, v časech dobrých i zlých.

Jitka H.

Se Zdeňkou jsem se před pár lety začínala učit shiatsu. Vidím, jak moc se od té doby posunula. Pokud k ní půjdete na ošetření, nečekejte jen masáž, ale opravdovou terapii. Zdeňka má kromě samotného shiatsu spoustu dalších nástrojů, které využívá. Včetně úžasného naladění, vhledů a intuice. Dokáže ulevit nejen bolavému tělu , ale i bolavé duši. Pomůže Vám nasměrovat pozornost tam, kam je potřeba, i do míst, která třeba nechcete vidět.

Dřív se ženy pro tyto schopnosti upalovaly a říkalo se jim čarodějnice. Dnes už je naštěstí lepší doba a mají dokonce i své webové stránky : ). Pokud hledáte moderní čarodějnici, běžte ke Zdeňce Pávkové. Dostanete velmi příjemné ošetření, ale možná dostanete i mnohem víc. Sama k ní chodím, takže vím, o čem mluvím.

Lucie

Je to pár let, kdy jsem si uvědomila, že pokud půjdu dál svým životem tak jako doposud, daleko již nedojdu. Začala má nová cesta ze zaměření na venkovní svět a lidi kolem mě zpátky ke mně samotné – zpět do mého nitra. Cesta k vysvobození, cesta transformace.

Čím více jsem si vědoma sama sebe a čím více jsem v kontaktu se svojí duší, tím citlivěji a uváženěji si vybírám lidi, kteří mě v této cestě doprovází a kteří mi tuto cestu pomáhají objevovat. Děkuji Bohu že mi seslal anděly v podobě lidských bytostí, kteří mě doprovází a neúnavně podporují a Zdenička je jedním z nich.

Její péče, trpělivost, vnímavost, empatie, jemnost a láskyplnost spolu s uměním navodit ve mně pocit mé vlastní důležitosti, zájem o mně, vytvořily ve mně pocit bezpečí a důvěry, kterou k ní cítím – přesně to je ten koktejl, který jí dává v mém světě titul andělská bytost. Její péče v podobě shiatsu a k tomu mnohem více, její osobitý přístup mi dovolil jí otevřít mé bolavé srdce a prakticky během pár okamžiků z nás vytvořil úžasný pár dávajících a přijímajících bytostí, které se vzájemně obohacují.

Ke Zdeničce na terapii nikdy nepřicházím s žádným očekáváním a přesto, nebo snad právě proto, vždy odcházím s něčím, co daleko předčí vše, co by má mysl dokázala stvořit.

Myslím, že když se dokážete odevzdat do její péče, pak zažijete něco, co jste nikdy nečekali, vaše tělo se začne léčit a otevírat přesně tam, kde potřebuje a přesně tomu, co vás podpoří na vaší cestě zpět k sobě, zpět domů, zpět ke zdraví. Na této cestě potřebujete citlivé průvodce a pomocníky a Zdenička je bezesporu jedním z nich.

Jana Š.